Organizatoare baie
Cântare baie
Capac toaletă
Coș gunoi baie
Cârlige / Cuiere baie
Etajere baie
Mobilier baie
Oglinzi baie
Organizatoare baie
Suport hârtie igienica
Suporturi adezive baie
Coș depozitare
Coș rufe
Suport prosop
Afișez 1 - 40 din 197 de rezultateSortat după popularitate
Filtru produse
Coș depozitare HÂRTIE / METAL 22X14X10,5 cm – Negru | Organizatoare baie
În stoc
Coș rufe BAMBUS rectangular cu capac 35X23X64 cm – BAMBOO / IN | Organizatoare baie
În stoc
Coș rectangular depozitare 44X29X38 cm METAL / MANER BAMBUS – Kaki | Organizatoare baie
În stoc
Coș depozitare rectangular POLIESTER finisaj pufos 22X14X10,5 CM – Alb | Organizatoare baie
În stoc
Coș depozitare HÂRTIE / METAL / LEMN 44X31X17 cm Negru | Organizatoare baie
În stoc
Coș rectangular BAMBUS / IN mic 20X20X13.5 CM – Alb / Bamboo | Organizatoare baie
În stoc
Coș rufe bicolor catifelat rectangular mediu 32X20X18 cm – Alb / Bej | Organizatoare baie
În stoc
Coș mic rectangular BUMBAC / IARBA DE MARE 19X11X10 cm – Kaki / Bej | Organizatoare baie
În stoc
Organizator X8 BAMBOO 26,5X12,5X8 cm – Negru | Organizatoare baie
În stoc
Organizator X3 BAMBOO 9X9X11 cm – Alb | Organizatoare baie
În stoc
Set 6 X coș depozitare rectangular EVA POLIESTER – Crem | Organizatoare baie set
În stoc
Coș bicolor depozitare METAL / HÂRTIE 44X31X17 cm – Natural / Negru | Organizatoare baie
În stoc
Coș bicolor depozitare METAL / HÂRTIE 22X14X10,5 cm – Alb / Natural | Organizatoare baie
În stoc
Coș rufe BAMBUS 2 compartimente cu capac 41X27X65,5 cm – BAMBOO / IN | Organizatoare baie
În stoc
Coș rufe BAMBUS / IN mediu cu capac 36,5X28,5X47 cm – Bamboo / IN | Organizatoare baie
În stoc
Coș rufe BAMBUS / IN mare cu capac 43,5X34,5X54 cm – Bamboo / In | Organizatoare baie
În stoc
Coș rufe mediu cu capac efect sfoară POLIESTER / BUMBAC 37X45 cm – Greige | Organizatoare baie
În stoc
Coș rufe cu capac BAMBUS mediu 38X50 cm – Alb / Bamboo | Organizatoare baie
În stoc
Coș rufe cu capac BAMBUS mare 42X58 CM – Alb / Bamboo | Organizatoare baie
În stoc
Coș rufe bicolor catifelat rectangular mare 36X26X20 cm – Alb / Azur | Organizatoare baie
În stoc
Coș rufe IUTA/BUMBAC/POLIESTER mare 40X50 cm – Natural/Bej | Organizatoare baie
În stoc
Set 3 X coșuri rectangulare BUMBAC/IARBA DE MARE – Kaki / Bej | Organizatoare baie set
În stoc
Organizator X8 BAMBOO 26,5X12,5X8 cm – Verde mentă | Organizatoare baie
În stoc
Organizator X8 BAMBOO 26,5X12,5X8 cm – Alb | Organizatoare baie
În stoc
Organizator X5 BAMBOO 21X9X10 cm – Verde mentă | Organizatoare baie
În stoc
Organizator X5 BAMBOO 21X9X10 cm – Negru | Organizatoare baie
În stoc
Organizator X5 BAMBOO 21X9X10 cm – Alb | Organizatoare baie
În stoc
Organizator X3 BAMBOO 9X9X11 cm – Verde mentă | Organizatoare baie
În stoc
Organizator X3 BAMBOO 9X9X11 cm – Negru | Organizatoare baie
În stoc
Coș rectangular depozitare 44X29X38 cm METAL / MANER BAMBUS – Caramel | Organizatoare baie
În stoc
Coș rectangular depozitare 44X29X38 cm METAL / MANER BAMBUS – Negru | Organizatoare baie
În stoc
Coș rectangular depozitare 44X29X38 cm METAL / MANER BAMBUS – Alb | Organizatoare baie
În stoc
Coș pătrat depozitare 27,5X27,5X38 cm METAL / MANER BAMBUS – Caramel | Organizatoare baie
În stoc
Coș pătrat depozitare 27,5X27,5X38 cm METAL / MANER BAMBUS – Kaki | Organizatoare baie
În stoc
Coș pătrat depozitare 27,5X27,5X38 cm METAL / MANER BAMBUS – Negru | Organizatoare baie
În stoc
Coș pătrat depozitare 27,5X27,5X38 cm METAL / MANER BAMBUS – Alb | Organizatoare baie
În stoc
Coș depozitare rectangular EVA POLIESTER 22X14X6.5 cm – Gri | Organizatoare baie
În stoc
Găsiți organizatoare baie cu compartimente și sertare pe site-ul nostru. Fiecare produs este proiectat pentru a menține ordine și curățenie, cu spații dedicate pentru periuțe de dinți, aparate de ras, cosmetice și accesorii zilnice. Soluții practice pentru băi mici sau spațioase.
Păstrează ordinea în fiecare colț: cutii cu compartimente, coșuri pentru prosoape, suporturi pentru accesorii și organizatoare pentru sertare. Alege dimensiuni practice pentru lavoar, dulap sau duș, în materiale ușor de curățat. Soluții rapide pentru cosmetice, rezerve și obiecte mici, ca baia să arate mereu îngrijit.