Covoare
Covoare baie
Covoare bucătărie
Covoare intrare
Covoare dormitor / living
Covoare clasice
AVANGARD
Covoare luxury
EGE
ISFAHAN
OPTIMA
BABIL
IKON
LOOTUS
ROMA
Covoare moderne
SULTAN
VESNA
Covoare moderne premium
DELUXE
EFES
LUSSO
MARMO
MILANO
SAN MARCO
TERRA
ROSE
LUXENA
AURA LUX
NOVA LUX
VIVA
Afișez 241 - 280 din 569 de rezultateSortat după popularitate
Filtru produse
Covor living MILANO 39871B GRI
În stoc
192,00 lei – 1.920,00 leiInterval de prețuri: 192,00 lei până la 1.920,00 lei| Colectie | Milano |
| Culoare de baza | Gri |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 40% polistiren 60% polipropilena |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip tesatura | Țesut mecanic |
Covor living Ege EG23H Alb/Crem
În stoc
264,00 lei – 528,00 leiInterval de prețuri: 264,00 lei până la 528,00 lei| Colectie | EGE |
| Culoare de baza | Alb/Crem |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 3200 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor living Ege EG19E Alb/Crem
În stoc
264,00 lei – 528,00 leiInterval de prețuri: 264,00 lei până la 528,00 lei| Colectie | EGE |
| Culoare de baza | Alb/Crem |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 3200 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor Luxury ISFAHAN cod: 38522A Gri
În stoc
| Colecție | Isfahan |
| Culoare de bază | Gri |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 30% Polipropilenă / 70% Poliester |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
Covor Clasic Living Avangard 37610A MARO
În stoc
132,00 lei – 275,00 leiInterval de prețuri: 132,00 lei până la 275,00 lei| Colectie | Avangard |
| Culoare de baza | Maro |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% Polyester/ 40% Bumbac |
| Lungime fir | 12 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor Modern Avangard 36936 ROZ
În stoc
220,00 lei – 963,00 leiInterval de prețuri: 220,00 lei până la 963,00 lei| Colectie | Avangard |
| Culoare de baza | Bej/Roz |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% Polyester/ 40% Bumbac |
| Lungime fir | 12 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor living VIVA 53362A Bej Deschis / Crem
În stoc
36,00 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 36,00 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Viva |
| Culoare de bază | Bej Deschis / Crem |
| Cod model | 53362A |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Iută |
| Înălțime fir | 9 mm |
| Greutate | 1800 gr/mp (+/- 5%) |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei la umiditate sau căldură |
Covor San Marco LG233A Crem/Auriu
În stoc
73,00 lei – 303,00 leiInterval de prețuri: 73,00 lei până la 303,00 leiCovor San Marco LG203A Crem/Auriu
În stoc
Covor San Marco LG241A Crem/Auriu
În stoc
Covor Lusso LZ191A L.Gri
În stoc
Covor Clasic Living Avangard 37610A GRI
În stoc
106,00 lei – 275,00 leiInterval de prețuri: 106,00 lei până la 275,00 lei| Colectie | Avangard |
| Culoare de baza | Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% Polyester/ 40% Bumbac |
| Lungime fir | 12 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor living NOVA LUX 53388B Gri / Alb
În stoc
78,00 lei – 1.200,00 leiInterval de prețuri: 78,00 lei până la 1.200,00 lei| Colecție | Nova Lux |
| Culoare de bază | Gri / Alb |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% polipropilenă, 40% poliester |
| Înălțime fir | 1 cm |
| Greutate | 1800 gr/mp |
| Textură | Foarte moale |
| Notă | DIMENSIUNILE POT VARIA CU +/- 7 CM |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Covor San Marco LG233A D Gri Bleumarin
În stoc
73,00 lei – 303,00 leiInterval de prețuri: 73,00 lei până la 303,00 leiCovor Lusso LZ183A L.Gri
În stoc
Covor Lusso LZ183A Crem/Auriu
În stoc
Covor Lusso LZ183A Crem/Bej
În stoc
Covor Lusso LZ191A Crem/Maro
În stoc
Covor Clasic Living Avangard 37809A Roz
În stoc
86,00 lei – 1.320,00 leiInterval de prețuri: 86,00 lei până la 1.320,00 lei| Colectie | Avangard |
| Culoare de baza | Roz |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% Polyester/ 40% Bumbac |
| Lungime fir | 12 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor Luxury ISFAHAN cod: 38520A Bej
În stoc
| Colecție | Isfahan |
| Culoare de bază | Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 30% Polipropilenă / 70% Poliester |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
Covor Clasic Living Avangard 37610A Bej
În stoc
106,00 lei – 275,00 leiInterval de prețuri: 106,00 lei până la 275,00 lei| Colectie | Avangard |
| Culoare de baza | Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% Polyester/ 40% Bumbac |
| Lungime fir | 12 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor Modern EFES cod: G6262 Gri
În stoc
159,00 lei – 1.155,00 leiInterval de prețuri: 159,00 lei până la 1.155,00 lei| Colecție | Efes |
| Culoare de bază | Gri |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 40%polipropilena 60%poliester |
| Lungime fir | 11 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Covor Modern Avangard 36936 MARO
În stoc
| Colectie | Avangard |
| Culoare de baza | Bej/Maro |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% Polyester/ 40% Bumbac |
| Lungime fir | 12 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor living NOVA LUX 53292B Albastru / Alb
În stoc
250,00 lei – 600,00 leiInterval de prețuri: 250,00 lei până la 600,00 lei| Colecție | Nova Lux |
| Culoare de bază | Albastru / Alb |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% polipropilenă, 40% poliester |
| Înălțime fir | 1 cm |
| Greutate | 1800 gr/mp |
| Textură | Foarte moale |
| Notă | DIMENSIUNILE POT VARIA CU +/- 7 CM |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Covor living NOVA LUX 53189B Albastru / Alb
În stoc
40,00 lei – 600,00 leiInterval de prețuri: 40,00 lei până la 600,00 lei| Colecție | Nova Lux |
| Culoare de bază | Albastru / Alb |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% polipropilenă, 40% poliester |
| Înălțime fir | 1 cm |
| Greutate | 1800 gr/mp |
| Textură | Foarte moale |
| Notă | DIMENSIUNILE POT VARIA CU +/- 7 CM |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Covor living NOVA LUX 53187B Albastru / Alb
În stoc
40,00 lei – 600,00 leiInterval de prețuri: 40,00 lei până la 600,00 lei| Colecție | Nova Lux |
| Culoare de bază | Albastru / Alb |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% polipropilenă, 40% poliester |
| Înălțime fir | 1 cm |
| Greutate | 1800 gr/mp |
| Textură | Foarte moale |
| Notă | DIMENSIUNILE POT VARIA CU +/- 7 CM |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
COVOR DE BAIE OVAL 45X100CM – OASIS URBAN – MAT CULOARE GRI
În stoc
73,00 leiCOVOR DE BAIE OVAL 45X100CM – OASIS URBAN – MAT CULOARE GRI . COVOR DE BAIE CONFORTABIL, IDEAL DE AȘEZAT ÎN FAȚA CĂZII SAU A CABINEI DE DUȘ, AJUTÂND LA PROTEJAREA PARDOSELII DE UMEZEALĂ. ȚARA DE ORIGINE: CN.
COVOR DE BAIE MICROFIBRA 50X120 CM ANTI ALUNECARE – NEGRU CULOARE NEGRU
În stoc
134,00 leiCOVOR DE BAIE MICROFIBRA 50X120 CM ANTI ALUNECARE – NEGRU CULOARE NEGRU. COVOR DE BAIE CONFORTABIL, IDEAL DE AȘEZAT ÎN FAȚA CĂZII SAU A CABINEI DE DUȘ, AJUTÂND LA PROTEJAREA PARDOSELII DE UMEZEALĂ. ȚARA DE ORIGINE: CN.
COVOR DE BAIE 45X60 CM MARMURA BEJ CULOARE BEJ
În stoc
47,00 leiCOVOR DE BAIE 45X60 CM MARMURA BEJ CULOARE BEJ. COVOR DE BAIE CONFORTABIL, IDEAL DE AȘEZAT ÎN FAȚA CĂZII SAU A CABINEI DE DUȘ, AJUTÂND LA PROTEJAREA PARDOSELII DE UMEZEALĂ. ȚARA DE ORIGINE: CN.
Covor Lusso LZ168A D Gri Bleumarin
În stoc
73,00 lei – 726,00 leiInterval de prețuri: 73,00 lei până la 726,00 leiCovor San Marco LG200A D Gri Bleumarin
În stoc
Covor San Marco LG233A Crem/Maro
În stoc
Covor Lusso LZ126A Gri Antracit
În stoc
Covor Optima 40399A Cream/Alb
În stoc
264,00 lei – 2.640,00 leiInterval de prețuri: 264,00 lei până la 2.640,00 lei| Colecție | Optima |
| Culoare de baza | Bej |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 40% poliester / 60% polipropilenă |
| Lungime fir | 6 mm |
| Greutate | 2350 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Covor living VIVA 53281A Crem / Crem
În stoc
36,00 lei – 787,50 leiInterval de prețuri: 36,00 lei până la 787,50 lei| Colecție | Viva |
| Culoare de bază | Crem / Crem |
| Cod model | 53281A |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Iută |
| Înălțime fir | 9 mm |
| Greutate | 1800 gr/mp (+/- 5%) |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei la umiditate sau căldură |
Covor living VIVA 53281A Gri / Crem
În stoc
70,20 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 70,20 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Viva |
| Culoare de bază | Gri / Crem |
| Cod model | 53281A |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Iută |
| Înălțime fir | 9 mm |
| Greutate | 1800 gr/mp (+/- 5%) |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei la umiditate sau căldură |
Covor living AURA LUX 53474A Gri / Alb
În stoc
120,00 lei – 1.200,00 leiInterval de prețuri: 120,00 lei până la 1.200,00 lei| Colecție | Aura Lux |
| Culoare de bază | Gri / Alb |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Bumbac |
| Înălțime fir | 10 mm |
| Greutate | 2200 gr/mp (+/- 5%) |
| Finisaj | Laser-cut lateral, franjuri gri perlă |
| Textură | Moale, plăcută la atingere |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei de bumbac la umiditate sau căldură |
Covor living AURA LUX 53474A Albastru / Alb
În stoc
120,00 lei – 1.200,00 leiInterval de prețuri: 120,00 lei până la 1.200,00 lei| Colecție | Aura Lux |
| Culoare de bază | Albastru / Alb |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Bumbac |
| Înălțime fir | 10 mm |
| Greutate | 2200 gr/mp (+/- 5%) |
| Finisaj | Laser-cut lateral, franjuri gri perlă |
| Textură | Moale, plăcută la atingere |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei de bumbac la umiditate sau căldură |
Covor living NOVA LUX 53187B Alb / Crem
În stoc
40,00 lei – 1.200,00 leiInterval de prețuri: 40,00 lei până la 1.200,00 lei| Colecție | Nova Lux |
| Culoare de bază | Alb / Crem |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% polipropilenă, 40% poliester |
| Înălțime fir | 1 cm |
| Greutate | 1800 gr/mp |
| Textură | Foarte moale |
| Notă | DIMENSIUNILE POT VARIA CU +/- 7 CM |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Covor living NOVA LUX 53140B Albastru / Alb
În stoc
40,00 lei – 600,00 leiInterval de prețuri: 40,00 lei până la 600,00 lei| Colecție | Nova Lux |
| Culoare de bază | Albastru / Alb |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% polipropilenă, 40% poliester |
| Înălțime fir | 1 cm |
| Greutate | 1800 gr/mp |
| Textură | Foarte moale |
| Notă | DIMENSIUNILE POT VARIA CU +/- 7 CM |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |