Covoare
Covoare baie
Covoare bucătărie
Covoare intrare
Covoare dormitor / living
Covoare clasice
AVANGARD
Covoare luxury
EGE
ISFAHAN
OPTIMA
BABIL
IKON
LOOTUS
ROMA
Covoare moderne
SULTAN
VESNA
Covoare moderne premium
DELUXE
EFES
LUSSO
MARMO
MILANO
SAN MARCO
TERRA
ROSE
LUXENA
AURA LUX
NOVA LUX
VIVA
Afișez 561 - 569 din 569 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Filtru produse
Covor Modern EFES cod: HE783 Gri
Evaluat la 5.00 din 5
(2)
În stoc
| Colecție | Efes |
| Culoare de bază | Gri |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 40%polipropilena 60%poliester |
| Lungime fir | 11 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Ikon IK01B Bej/ Maro
Evaluat la 5.00 din 5
(1)
În stoc
| Colectie | Ikon |
| Culoare de baza | Gri/Verde |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2600 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living Rose 50122 Gri
Evaluat la 5.00 din 5
(4)
În stoc
| Colectie | Rose |
| Culoare de baza | Gri |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 30% Polipropilena / 70% Polyester |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living Rose 51272 Lila
Evaluat la 5.00 din 5
(3)
În stoc
| Colectie | Rose |
| Culoare de baza | Lila |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 30% Polipropilena / 70% Polyester |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living Rose 51272 Gri
Evaluat la 5.00 din 5
(7)
În stoc
| Colectie | Rose |
| Culoare de baza | Gri |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 30% Polipropilena / 70% Polyester |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living MILANO 39935B MARO
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
| Colectie | Milano |
| Culoare de baza | Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 40% polistiren 60% polipropilena |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip tesatura | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Lootus 01D Bej/ Maro
Evaluat la 5.00 din 5
(13)
În stoc
| Colectie | Lootus |
| Culoare de baza | Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Ikon IK09C Negru/Gri
Evaluat la 5.00 din 5
(2)
În stoc
| Colectie | Ikon |
| Culoare de baza | Negru/Gri |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2600 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Ikon IK09D Greige/Bej
Evaluat la 5.00 din 5
(2)
În stoc
| Colectie | Ikon |
| Culoare de baza | Greige/Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2600 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.