Covoare dormitor / living
Covoare baie
Covoare bucătărie
Covoare intrare
Covoare dormitor / living
Covoare clasice
AVANGARD
Covoare luxury
EGE
ISFAHAN
OPTIMA
BABIL
IKON
LOOTUS
ROMA
Covoare moderne
SULTAN
VESNA
Covoare moderne premium
DELUXE
EFES
LUSSO
MARMO
MILANO
SAN MARCO
TERRA
ROSE
LUXENA
AURA LUX
NOVA LUX
VIVA
Afișez 361 - 376 din 376 de rezultateSortat după popularitate
Filtru produse
Covor cauciucat LUXENA 01604A Bej / Maro
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
129,60 lei – 360,00 leiInterval de prețuri: 129,60 lei până la 360,00 lei| Colecție | Luxena |
| Culoare de bază | Bej / Maro |
| Cod model | 01604A |
| Tara de origine | Turcia |
| Compoziție | 100% poliester |
| Material suport | Cauciuc |
| Tip țesătură | Fetru |
| Greutate | 850 gr/mp |
| Înălțime fir | 7 mm |
| Întreținere | Ușor de curățat, aspirare și curățare locală cu cârpă umedă |
| Utilizare recomandată | Zone de trafic, holuri, bucătării, scări, dormitor, living |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Rolă covor cauciucat LUXENA 01446E Gri deschis / Gri
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
900,00 lei – 1.554,00 leiInterval de prețuri: 900,00 lei până la 1.554,00 lei| Colecție | Luxena |
| Culoare de bază | Gri deschis / Gri |
| Cod model | 01446E |
| Tara de origine | Turcia |
| Compoziție | 100% poliester |
| Material suport | Cauciuc |
| Tip țesătură | Fetru |
| Greutate | 850 gr/mp |
| Înălțime fir | 7 mm |
| Întreținere | Ușor de curățat, aspirare și curățare locală cu cârpă umedă |
| Utilizare recomandată | Zone de trafic, holuri, bucătării, scări, dormitor, living |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor cauciucat LUXENA 01446E Gri deschis / Gri
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
72,00 lei – 360,00 leiInterval de prețuri: 72,00 lei până la 360,00 lei| Colecție | Luxena |
| Culoare de bază | Gri deschis / Gri |
| Cod model | 01446E |
| Tara de origine | Turcia |
| Compoziție | 100% poliester |
| Material suport | Cauciuc |
| Tip țesătură | Fetru |
| Greutate | 850 gr/mp |
| Înălțime fir | 7 mm |
| Întreținere | Ușor de curățat, aspirare și curățare locală cu cârpă umedă |
| Utilizare recomandată | Zone de trafic, holuri, bucătării, scări, dormitor, living |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living AURA LUX 53473A Auriu / Alb
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
120,00 lei – 1.200,00 leiInterval de prețuri: 120,00 lei până la 1.200,00 lei| Colecție | Aura Lux |
| Culoare de bază | Auriu / Alb |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Bumbac |
| Înălțime fir | 10 mm |
| Greutate | 2200 gr/mp (+/- 5%) |
| Finisaj | Laser-cut lateral, franjuri gri perlă |
| Textură | Moale, plăcută la atingere |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei de bumbac la umiditate sau căldură |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living AURA LUX 53473A Albastru / Alb
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
120,00 lei – 1.200,00 leiInterval de prețuri: 120,00 lei până la 1.200,00 lei| Colecție | Aura Lux |
| Culoare de bază | Albastru / Alb |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Bumbac |
| Înălțime fir | 10 mm |
| Greutate | 2200 gr/mp (+/- 5%) |
| Finisaj | Laser-cut lateral, franjuri gri perlă |
| Textură | Moale, plăcută la atingere |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei de bumbac la umiditate sau căldură |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living AURA LUX 53472A Maro / Alb
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
120,00 lei – 1.200,00 leiInterval de prețuri: 120,00 lei până la 1.200,00 lei| Colecție | Aura Lux |
| Culoare de bază | Maro / Alb |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Bumbac |
| Înălțime fir | 10 mm |
| Greutate | 2200 gr/mp (+/- 5%) |
| Finisaj | Laser-cut lateral, franjuri gri perlă |
| Textură | Moale, plăcută la atingere |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei de bumbac la umiditate sau căldură |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living AURA LUX 53472A Albastru / Alb
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
120,00 lei – 1.200,00 leiInterval de prețuri: 120,00 lei până la 1.200,00 lei| Colecție | Aura Lux |
| Culoare de bază | Albastru / Alb |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Bumbac |
| Înălțime fir | 10 mm |
| Greutate | 2200 gr/mp (+/- 5%) |
| Finisaj | Laser-cut lateral, franjuri gri perlă |
| Textură | Moale, plăcută la atingere |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei de bumbac la umiditate sau căldură |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living AURA LUX 53471A Maro / Alb
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
120,00 lei – 1.200,00 leiInterval de prețuri: 120,00 lei până la 1.200,00 lei| Colecție | Aura Lux |
| Culoare de bază | Maro / Alb |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Bumbac |
| Înălțime fir | 10 mm |
| Greutate | 2200 gr/mp (+/- 5%) |
| Finisaj | Laser-cut lateral, franjuri gri perlă |
| Textură | Moale, plăcută la atingere |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei de bumbac la umiditate sau căldură |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living AURA LUX 53471A Albastru / Alb
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
120,00 lei – 1.200,00 leiInterval de prețuri: 120,00 lei până la 1.200,00 lei| Colecție | Aura Lux |
| Culoare de bază | Albastru / Alb |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Bumbac |
| Înălțime fir | 10 mm |
| Greutate | 2200 gr/mp (+/- 5%) |
| Finisaj | Laser-cut lateral, franjuri gri perlă |
| Textură | Moale, plăcută la atingere |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei de bumbac la umiditate sau căldură |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Lusso LZ134A D Gri Bleumarin
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
73,00 lei – 726,00 leiInterval de prețuri: 73,00 lei până la 726,00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor San Marco LG240A D Gri Bleumarin
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Lusso LZ183A Crem/Maro
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Lusso LZ126A Crem/Bej
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Lusso LZ126A L.Gri
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Lusso LZ134A Crem/Maro
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living MILANO 39938A MARO
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
| Colectie | Milano |
| Culoare de baza | Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 40% polistiren 60% polipropilena |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip tesatura | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.