Covoare moderne
Afișez 41 - 46 din 46 de rezultateSortat după cele mai recente
Filtru produse
Covor Geometric SULTAN 38500A Maro/Rosu
Evaluat la 5.00 din 5
(7)
În stoc
44,00 lei – 660,00 leiInterval de prețuri: 44,00 lei până la 660,00 lei| Colecție | Sultan |
| Culoare de bază | Maro/Roșu |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% polipropilena |
| Lungime fir | 13 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Geometric SULTAN 38500A Gri
Evaluat la 4.93 din 5
(29)
În stoc
| Colecție | Sultan |
| Culoare de bază | Gri |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% polipropilena |
| Lungime fir | 13 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Geometric SULTAN 37003A Rosu/Bej
Evaluat la 4.64 din 5
(14)
În stoc
| Colecție | Sultan |
| Culoare de bază | Roșu/Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% polipropilena |
| Lungime fir | 13 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor SULTAN 38502A Gri
Evaluat la 5.00 din 5
(19)
În stoc
44,00 lei – 660,00 leiInterval de prețuri: 44,00 lei până la 660,00 lei| Colecție | Sultan |
| Culoare de bază | Gri |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% polipropilena |
| Lungime fir | 13 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor SULTAN 38502A Maro/ Bej
Evaluat la 4.89 din 5
(19)
În stoc
44,00 lei – 660,00 leiInterval de prețuri: 44,00 lei până la 660,00 lei| Colecție | Sultan |
| Culoare de bază | Maro/Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% polipropilena |
| Lungime fir | 13 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor SULTAN 38502A Rosu/ Bej
Evaluat la 4.42 din 5
(19)
În stoc
44,00 lei – 275,00 leiInterval de prețuri: 44,00 lei până la 275,00 lei| Colecție | Sultan |
| Culoare de bază | Roșu/Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% polipropilena |
| Lungime fir | 13 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.