Covoare
Covoare baie
Covoare bucătărie
Covoare intrare
Covoare dormitor / living
Covoare clasice
AVANGARD
Covoare luxury
EGE
ISFAHAN
OPTIMA
BABIL
IKON
LOOTUS
ROMA
Covoare moderne
SULTAN
VESNA
Covoare moderne premium
DELUXE
EFES
LUSSO
MARMO
MILANO
SAN MARCO
TERRA
ROSE
LUXENA
AURA LUX
NOVA LUX
VIVA
Afișez toate cele 13 rezultateSortat după evaluarea medie
Filtru produse
Covor Lootus 14A Gri
În stoc
156,00 lei – 780,00 leiInterval de prețuri: 156,00 lei până la 780,00 lei| Colectie | Lootus |
| Culoare de baza | Gri |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor Roma XR01B Gri
În stoc
192,00 lei – 589,00 leiInterval de prețuri: 192,00 lei până la 589,00 lei| Colecție | Roma |
| Culoare de bază | Gri |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 45% Acryl / 55% Vâscoză |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
Covor Lootus LO18A GRI
În stoc
156,00 lei – 478,00 leiInterval de prețuri: 156,00 lei până la 478,00 leiCovor Lootus 04E Maro
În stoc
156,00 lei – 780,00 leiInterval de prețuri: 156,00 lei până la 780,00 lei| Colectie | Lootus |
| Culoare de baza | Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor Ikon IK03I Greige/Bej/Cupru
În stoc
281,00 lei – 754,00 leiInterval de prețuri: 281,00 lei până la 754,00 lei| Colectie | Ikon |
| Culoare de baza | Greige/Bej/Cupru |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2600 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor Babil BX11 Gri/Negru
În stoc
475,00 lei – 1.276,00 leiInterval de prețuri: 475,00 lei până la 1.276,00 lei| Colectie | Babil |
| Culoare de baza |
Gri/Negru |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 45% Acryl / 55% Vascoza |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor Clasic Roma XR05 A Gri
În stoc
192,00 lei – 960,00 leiInterval de prețuri: 192,00 lei până la 960,00 lei| Colecție | Roma |
| Culoare de bază | Gri |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 45% Acryl / 55% Vâscoză |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
Covor Roma XR03B Gri
În stoc
192,00 lei – 589,00 leiInterval de prețuri: 192,00 lei până la 589,00 lei| Colecție | Roma |
| Culoare de bază | Gri |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 45% Acryl / 55% Vâscoză |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
Covor Ikon IK01B Bej/ Maro
În stoc
| Colectie | Ikon |
| Culoare de baza | Gri/Verde |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2600 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor Ikon IK01A Gri/Verde
În stoc
281,00 lei – 754,00 leiInterval de prețuri: 281,00 lei până la 754,00 lei| Colectie | Ikon |
| Culoare de baza | Greige/Gri/Verde |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2600 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Covor Clasic Roma XR05B Turcoaz
În stoc
192,00 lei – 589,00 leiInterval de prețuri: 192,00 lei până la 589,00 lei| Colecție | Roma |
| Culoare de bază | Turcoaz |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 45% Acryl / 55% Vâscoză |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
Covor Roma XR03A Turcoaz
În stoc
192,00 lei – 960,00 leiInterval de prețuri: 192,00 lei până la 960,00 lei| Colecție | Roma |
| Culoare de bază | Turcoaz |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 45% Acryl / 55% Vâscoză |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
Covor Roma XR01A Turcoaz
În stoc
192,00 lei – 960,00 leiInterval de prețuri: 192,00 lei până la 960,00 lei| Colecție | Roma |
| Culoare de bază | Turcoaz |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 45% Acryl / 55% Vâscoză |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2800 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
Covoare de calitate superioară care aduc confort și transformă atmosfera fiecărei camere. La Armeda Carpet găsești colecții diverse de covoare moderne, clasice, Premium și Luxury, potrivite pentru living, dormitor, baie și bucătărie.Un covor bine ales încălzește vizual spațiul, delimitează zonele și completează stilul interior. Exploreaza gama noastră variată și alege covorul potrivit pentru casa ta.
Găsește modelul potrivit
Alege un covor pentru living sau dormitor, în dimensiunea corectă. Pentru baie și bucătărie, merg bine covorașele antiderapante și lavabile. La intrare, un preș rezistent protejează zona cu trafic. Selectează stilul dorit și completează decorul. Vezi modelele!