Covoare
Covoare baie
Covoare bucătărie
Covoare intrare
Covoare dormitor / living
Covoare clasice
AVANGARD
Covoare luxury
EGE
ISFAHAN
OPTIMA
BABIL
IKON
LOOTUS
ROMA
Covoare moderne
SULTAN
VESNA
Covoare moderne premium
DELUXE
EFES
LUSSO
MARMO
MILANO
SAN MARCO
TERRA
ROSE
LUXENA
AURA LUX
NOVA LUX
VIVA
Afișez toate cele 6 rezultate
Filtru produse
Rolă covor cauciucat LUXENA 01604A Gri / Gri
În stoc
900,00 lei – 1.596,00 leiInterval de prețuri: 900,00 lei până la 1.596,00 lei| Colecție | Luxena |
| Culoare de bază | Gri / Gri |
| Cod model | 01604A |
| Tara de origine | Turcia |
| Compoziție | 100% poliester |
| Material suport | Cauciuc |
| Tip țesătură | Fetru |
| Greutate | 850 gr/mp |
| Înălțime fir | 7 mm |
| Întreținere | Ușor de curățat, aspirare și curățare locală cu cârpă umedă |
| Utilizare recomandată | Zone de trafic, holuri, bucătării, scări, dormitor, living |
Rolă covor cauciucat LUXENA 02761A Gri / Gri
În stoc
892,80 lei – 1.536,00 leiInterval de prețuri: 892,80 lei până la 1.536,00 lei| Colecție | Luxena |
| Culoare de bază | Gri / Gri |
| Cod model | 02761A |
| Tara de origine | Turcia |
| Compoziție | 100% poliester |
| Material suport | Cauciuc |
| Tip țesătură | Fetru |
| Greutate | 850 gr/mp |
| Înălțime fir | 7 mm |
| Întreținere | Ușor de curățat, aspirare și curățare locală cu cârpă umedă |
| Utilizare recomandată | Zone de trafic, holuri, bucătării, scări, dormitor, living |
Rolă covor cauciucat LUXENA 02808A Bej / Bej
În stoc
900,00 lei – 1.614,00 leiInterval de prețuri: 900,00 lei până la 1.614,00 lei| Colecție | Luxena |
| Culoare de bază | Bej / Bej |
| Cod model | 02808A |
| Tara de origine | Turcia |
| Compoziție | 100% poliester |
| Material suport | Cauciuc |
| Tip țesătură | Fetru |
| Greutate | 850 gr/mp |
| Înălțime fir | 7 mm |
| Întreținere | Ușor de curățat, aspirare și curățare locală cu cârpă umedă |
| Utilizare recomandată | Zone de trafic, holuri, bucătării, scări, dormitor, living |
Rolă covor cauciucat LUXENA 03279B Gri / Auriu
În stoc
897,60 lei – 1.614,00 leiInterval de prețuri: 897,60 lei până la 1.614,00 lei| Colecție | Luxena |
| Culoare de bază | Gri / Auriu |
| Cod model | 03279B |
| Tara de origine | Turcia |
| Compoziție | 100% poliester |
| Material suport | Cauciuc |
| Tip țesătură | Fetru |
| Greutate | 850 gr/mp |
| Înălțime fir | 7 mm |
| Întreținere | Ușor de curățat, aspirare și curățare locală cu cârpă umedă |
| Utilizare recomandată | Zone de trafic, holuri, bucătării, scări, dormitor, living |
Rolă covor cauciucat LUXENA 04106A Bej / Bej închis
În stoc
828,00 lei – 1.536,00 leiInterval de prețuri: 828,00 lei până la 1.536,00 lei| Colecție | Luxena |
| Culoare de bază | Bej / Bej închis |
| Cod model | 04106A |
| Tara de origine | Turcia |
| Compoziție | 100% poliester |
| Material suport | Cauciuc |
| Tip țesătură | Fetru |
| Greutate | 850 gr/mp |
| Înălțime fir | 7 mm |
| Întreținere | Ușor de curățat, aspirare și curățare locală cu cârpă umedă |
| Utilizare recomandată | Zone de trafic, holuri, bucătării, scări, dormitor, living |
Rolă covor cauciucat LUXENA 04106A Gri / Gri
În stoc
626,40 lei – 3.108,00 leiInterval de prețuri: 626,40 lei până la 3.108,00 lei| Colecție | Luxena |
| Culoare de bază | Gri / Gri |
| Cod model | 04106A |
| Tara de origine | Turcia |
| Compoziție | 100% poliester |
| Material suport | Cauciuc |
| Tip țesătură | Fetru |
| Greutate | 850 gr/mp |
| Înălțime fir | 7 mm |
| Întreținere | Ușor de curățat, aspirare și curățare locală cu cârpă umedă |
| Utilizare recomandată | Zone de trafic, holuri, bucătării, scări, dormitor, living |
Covoare de calitate superioară care aduc confort și transformă atmosfera fiecărei camere. La Armeda Carpet găsești colecții diverse de covoare moderne, clasice, Premium și Luxury, potrivite pentru living, dormitor, baie și bucătărie.Un covor bine ales încălzește vizual spațiul, delimitează zonele și completează stilul interior. Exploreaza gama noastră variată și alege covorul potrivit pentru casa ta.
Găsește modelul potrivit
Alege un covor pentru living sau dormitor, în dimensiunea corectă. Pentru baie și bucătărie, merg bine covorașele antiderapante și lavabile. La intrare, un preș rezistent protejează zona cu trafic. Selectează stilul dorit și completează decorul. Vezi modelele!