80X300 CM
- Cuverturi de pat171 produse
- Lenjerii de pat143 produse
- Fețe de masă40 produse
- Componente sistem duș39 produse
- Jaluzele169 produse
- Prosoape de baie110 produse
- Alte textile17 produse
- Organizatoare baie483 produse
- Coș rufe64 produse
- Coș depozitare82 produse
- Suporturi prosop baie5 produse
- Suporturi adezive baie2 produse
- Mobilier depozitare baie48 produse
- Etajere baie35 produse
- Cuiere baie95 produse
- Oglinzi baie1 produs
- Organizatoare baie198 produse
- Suport hârtie igienica10 produse
- Coșuri de gunoi baie64 produse
- Cântare baie1 produs
- Capace wc24 produse
- Covoare531 produse
- Accesorii baie427 produse
- Accesorii perdele și draperii367 produse
- Galerii perdele si draperii116 produse
- Bare și țevi pentru galerii41 produse
- Console galerii42 produse
- Capete decorative galerii42 produse
- Cârlige decorative pentru draperie26 produse
- Inele galerii12 produse
- Șnururi prindere perdele și draperii7 produse
- Magneți decorativi perdele și draperii19 produse
- Canafi și ciucuri perdele și draperii23 produse
- Cleme și agrafe perdele și draperii39 produse
- Lichidare de stoc28 produse
- Perne decorative284 produse
- Perne scaune164 produse
- Perdele90 produse
- Draperii81 produse
Afișez 281 - 299 din 299 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Filtru produse
Covor Deluxe 39705 Gri
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
225,00 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 225,00 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Deluxe |
| Culoare de bază | Bej |
| Țara de Origine | Turcia |
| Material | 70% poliester / 30% polipropilenă |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2150 gr/m2 |
| Tip țesătură | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Deluxe 39915 Bej
Evaluat la 5.00 din 5
(1)
În stoc
225,00 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 225,00 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Deluxe |
| Culoare de bază | Bej |
| Țara de Origine | Turcia |
| Material | 70% poliester / 30% polipropilenă |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2150 gr/m2 |
| Tip țesătură | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Deluxe 39915 Gri
Evaluat la 4.98 din 5
(128)
În stoc
225,00 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 225,00 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Deluxe |
| Culoare de bază | Bej |
| Țara de Origine | Turcia |
| Material | 70% poliester / 30% polipropilenă |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2150 gr/m2 |
| Tip țesătură | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor San Marco LG200A Gri Antracit
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor San Marco LG200A D Gri Bleumarin
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor San Marco LG240A D Gri Bleumarin
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Ikon IK09D Greige/Bej
Evaluat la 5.00 din 5
(2)
În stoc
331,20 lei – 522,00 leiInterval de prețuri: 331,20 lei până la 522,00 lei| Colectie | Ikon |
| Culoare de baza | Greige/Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2600 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Ikon IK01B Bej/ Maro
Evaluat la 5.00 din 5
(1)
În stoc
| Colectie | Ikon |
| Culoare de baza | Gri/Verde |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2600 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Ikon IK09C Negru/Gri
Evaluat la 5.00 din 5
(2)
În stoc
| Colectie | Ikon |
| Culoare de baza | Negru/Gri |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% Acryl |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2600 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living Rose 51272 Verde Smarald
Evaluat la 5.00 din 5
(21)
În stoc
| Colectie | Rose |
| Culoare de baza | Verde |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 30% Polipropilena / 70% Polyester |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Deluxe 39911 Gri
Evaluat la 5.00 din 5
(1)
În stoc
540,00 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 540,00 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Deluxe |
| Culoare de bază | Bej |
| Țara de Origine | Turcia |
| Material | 70% poliester / 30% polipropilenă |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2150 gr/m2 |
| Tip țesătură | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living DIAMOND 36856A Gri deschis
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
| Colecție | Diamond |
| Culoare de bază | Gri deschis |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 40% poliester 60% polipropilena |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2000 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Modern EFES cod: HE780 Gri/ Verde
Evaluat la 3.67 din 5
(3)
În stoc
| Colecție | Efes |
| Culoare de bază | Gri/Verde |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 40%polipropilena 60%poliester |
| Lungime fir | 11 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Modern EFES cod: HE780 Gri
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
| Colecție | Efes |
| Culoare de bază | Gri |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 40%polipropilena 60%poliester |
| Lungime fir | 11 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Modern EFES cod: HE776 Gri
Evaluat la 5.00 din 5
(1)
În stoc
| Colecție | Efes |
| Culoare de bază | Gri |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 40%polipropilena 60%poliester |
| Lungime fir | 11 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Modern EFES cod: HE776 Gri/Roz
Evaluat la 5.00 din 5
(1)
În stoc
| Colecție | Efes |
| Culoare de bază | Gri/Roz |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 40%polipropilena 60%poliester |
| Lungime fir | 11 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Modern EFES cod: HE783 Gri
Evaluat la 5.00 din 5
(2)
În stoc
| Colecție | Efes |
| Culoare de bază | Gri |
| Țară de Origine | Turcia |
| Material | 40%polipropilena 60%poliester |
| Lungime fir | 11 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living MILANO 39935B MARO
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
| Colectie | Milano |
| Culoare de baza | Bej |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 40% polistiren 60% polipropilena |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip tesatura | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living Rose 51272 Gri
Evaluat la 5.00 din 5
(7)
În stoc
| Colectie | Rose |
| Culoare de baza | Gri |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 30% Polipropilena / 70% Polyester |
| Lungime fir | 10 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.