50X80 CM
- Perdele si draperii169 produse
- Cuverturi de pat171 produse
- Lenjerii de pat142 produse
- Fețe de masă39 produse
- Componente sistem duș39 produse
- Jaluzele169 produse
- Prosoape de baie110 produse
- Alte textile17 produse
- Organizatoare baie480 produse
- Coș rufe64 produse
- Coș depozitare82 produse
- Suporturi prosop baie5 produse
- Suporturi adezive baie2 produse
- Mobilier depozitare baie48 produse
- Etajere baie35 produse
- Cuiere baie95 produse
- Oglinzi baie1 produs
- Organizatoare baie198 produse
- Suport hârtie igienica10 produse
- Coșuri de gunoi baie62 produse
- Cântare baie1 produs
- Capace wc23 produse
- Covoare558 produse
- Accesorii baie418 produse
- Accesorii perdele și draperii367 produse
- Galerii perdele si draperii116 produse
- Bare și țevi pentru galerii41 produse
- Console galerii42 produse
- Capete decorative galerii42 produse
- Cârlige decorative pentru draperie26 produse
- Inele galerii12 produse
- Șnururi prindere perdele și draperii7 produse
- Magneți decorativi perdele și draperii19 produse
- Canafi și ciucuri perdele și draperii23 produse
- Cleme și agrafe perdele și draperii39 produse
- Lichidare de stoc22 produse
- Perne decorative284 produse
- Perne scaune164 produse
Afișez 81 - 91 din 91 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Filtru produse
Covor living NOVA LUX 53388B Gri / Alb
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
70,20 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 70,20 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Nova Lux |
| Culoare de bază | Gri / Alb |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% polipropilenă, 40% poliester |
| Înălțime fir | 1 cm |
| Greutate | 1800 gr/mp |
| Textură | Foarte moale |
| Notă | DIMENSIUNILE POT VARIA CU +/- 7 CM |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living VIVA 53279A Bej Închis / Crem
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
70,20 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 70,20 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Viva |
| Culoare de bază | Bej Închis / Crem |
| Cod model | 53279A |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Iută |
| Înălțime fir | 9 mm |
| Greutate | 1800 gr/mp (+/- 5%) |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei la umiditate sau căldură |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living VIVA 53283A Bej Deschis / Crem
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
70,20 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 70,20 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Viva |
| Culoare de bază | Bej Deschis / Crem |
| Cod model | 53283A |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Iută |
| Înălțime fir | 9 mm |
| Greutate | 1800 gr/mp (+/- 5%) |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei la umiditate sau căldură |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living VIVA 53281A Gri / Crem
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
70,20 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 70,20 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Viva |
| Culoare de bază | Gri / Crem |
| Cod model | 53281A |
| Tara de origine | Turcia |
| Material | 40% poliester, 60% polipropilenă |
| Material suport | Iută |
| Înălțime fir | 9 mm |
| Greutate | 1800 gr/mp (+/- 5%) |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
| Întreținere | Ușor de întreținut |
| Notă | Dimensiunile pot varia cu +/- 5% din cauza expunerii fibrei la umiditate sau căldură |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Geometric SULTAN 36713A Bej/ Rosu
Evaluat la 5.00 din 5
(12)
În stoc
108,00 lei – 540,00 leiInterval de prețuri: 108,00 lei până la 540,00 lei| Colecție | Sultan |
| Culoare de bază | Bej/Roșu |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% polipropilena |
| Lungime fir | 13 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living NOVA LUX 53140B Alb / Crem
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
108,00 lei – 540,00 leiInterval de prețuri: 108,00 lei până la 540,00 lei| Colecție | Nova Lux |
| Culoare de bază | Alb / Crem |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% polipropilenă, 40% poliester |
| Înălțime fir | 1 cm |
| Greutate | 1800 gr/mp |
| Textură | Foarte moale |
| Notă | DIMENSIUNILE POT VARIA CU +/- 7 CM |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Geometric SULTAN 37003A Gri / Mustar
Evaluat la 5.00 din 5
(9)
În stoc
180,00 lei – 540,00 leiInterval de prețuri: 180,00 lei până la 540,00 lei| Colecție | Sultan |
| Culoare de bază | Gri/Muștar |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% polipropilena |
| Lungime fir | 13 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living NOVA LUX 53292B Albastru / Alb
Evaluat la 5.00 din 5
(2)
În stoc
225,00 lei – 540,00 leiInterval de prețuri: 225,00 lei până la 540,00 lei| Colecție | Nova Lux |
| Culoare de bază | Albastru / Alb |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% polipropilenă, 40% poliester |
| Înălțime fir | 1 cm |
| Greutate | 1800 gr/mp |
| Textură | Foarte moale |
| Notă | DIMENSIUNILE POT VARIA CU +/- 7 CM |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living NOVA LUX 53292B Gri / Alb
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
225,00 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 225,00 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Nova Lux |
| Culoare de bază | Gri / Alb |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% polipropilenă, 40% poliester |
| Înălțime fir | 1 cm |
| Greutate | 1800 gr/mp |
| Textură | Foarte moale |
| Notă | DIMENSIUNILE POT VARIA CU +/- 7 CM |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor Geometric SULTAN 38500A Gri
Evaluat la 4.93 din 5
(29)
În stoc
| Colecție | Sultan |
| Culoare de bază | Gri |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 100% polipropilena |
| Lungime fir | 13 mm |
| Greutate | 2500 gr/m2 |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Covor living NOVA LUX 53189B Bej deschis / Crem
Evaluat la 0 din 5
(0)
În stoc
787,50 lei – 1.080,00 leiInterval de prețuri: 787,50 lei până la 1.080,00 lei| Colecție | Nova Lux |
| Culoare de bază | Bej deschis / Crem |
| Tara de Origine | Turcia |
| Material | 60% polipropilenă, 40% poliester |
| Înălțime fir | 1 cm |
| Greutate | 1800 gr/mp |
| Textură | Foarte moale |
| Notă | DIMENSIUNILE POT VARIA CU +/- 7 CM |
| Tip țesătură | Țesut mecanic |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.